RSS Четвер, 02.04.2020, 17:57


Безсалівcька
 загальноосвітня
 школа

 І - ІІІ ступенів


Меню сайту
Новини інтернету

Чи безпечне спілкування через ICQ?

Для чого потрібний антивірус

Міні-чат
Наше опитування
Дайте оцінку нашого сайту
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Мои статьи

Відпочинемо? Професійний гороскоп

ОВЕН (21 березня - 20 квітня)

Професійно важливі якості: самостійність, активність, енергійність, імпульсивність, швидкість реакції, вміння досягати своєї мети, організаторські здібності, відкритість, сміливість, здібність навчати, виховувати любов до природи.

Сфери професійної діяльності: наука, політика, мистецтво, медицина, військова справа, авіація, педагогіка, сфера обслуговування, сільське господарство, юриспруденція.

Яка робота вам підходить. Динаміка, боротьба, конкуренція і можливості для розвитку - ось що приваблює Овна. Йому цікаво творити там, де ситуація змінюється кожні півгодини, де на зміни треба реагувати моментально, а прийняття рішення не можна відкладати.

При зіткненні з серйозною перешкодою натиск Овна тільки зростає, але важливо, щоб труднощі не затягнулися, як тільки йому нудно то він може все кинути на півдорозі. Овнам не позичати сміливості і навіть нерозсудливості у всьому, що стосується змагання і боротьби. Абсолютна перемога - ось справжня мета, тільки вона дає адреналін. І ніхто не впорається краще Овна в ситуації конкурентної війни, судового позову або тендера.

Овни дружать з юриспруденцією, тому що знання закону дає силу; завжди прагнуть до власної першості, тому здатні викластися, щоб перемогти. Тільки важливо, щоб їх природну запальність було кому стримувати, а їх інтуїтивні, прозорливі рішення було кому втілювати в життя.

Овни - не найзручніші співробітники, командна робота не для них. Вони прагнуть справлятися з усім без сторонньої допомоги, боячись конкуренції, а їх сарказм, прямолінійність і нетерпимість до будь-якої фальші перетворюють спілкування з ними в справжній кошмар. Правда, Овни здатні і причарувати з першого погляду своєю дитячою безпосередністю, наївністю чутливістю.

Якщо Овен не встиг вступити у відкритий конфлікт з начальством, але встиг показати свою енергію і прагнення до лідерства, він може швидко отримати керівну посаду. Нетерплячі керівники – Овни часто вибухають через чужу повільність і, можуть накричати і покарати, але швидко відходять. Найчастіше їм не вистачає емпатії і такту. Зате, якщо їх підопічним справі загрожує небезпека, Овни будуть захищати їх самовіддано.

Овнам необхідно вчитися будувати відносини з колективом. Варто стримати свою підозрілість, відмовитися від войовничого настрою, від неспокою та егоїзму. Непогано також потренувати терпіння і повчитися працювати за планом, не відкладаючи неприємні рішення на потім. Навчитися говорити «ні», коли це необхідно, але хоча б іноді стримувати бажання «різати правду в очі».

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Наука, політика, мистецтво, медицина, військова справа, педагогіка, сфера обслуговування, сільське господарство.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 20 травня)

Професійно важливі якості: об’єктивність, спостережливість, здатність володіти різними навичками, терпіння, завзятість, практичність, надійність, пунктуальність, любов до цифр, фактів, документів.

Сфери професійної діяльності: прикладна наука, мистецтво, ремесло, журналістика.

Яка робота вам підходить. На роботі, як і в житті, все має бути розмірено, стабільно, без екстриму і несподіванок. Комфортність і затишок робочого місця грають важливу роль. У цих умовах будь-які завдання Телець буде виконувати ґрунтовно і терпляче, не скаржачись на рутину. А якщо ще ніхто не буде його підганяти і примушувати мінятися, він гори зверне.

Телець рішучий, завжди має жорстку точку зору і відчуває відразу до ризику. Його скрупульозний розум, раціоналізм і бездоганна логіка дозволяють ретельно обміркувати проблему, врахувати всі деталі, покладаючись на перевірені дані, і винести практичне і оригінальне рішення. Тому Тельців охоче наймають в банки, інвестиційні фонди, розрахункові відділи великих корпорацій та аудиторські контори як на молодші посади, так і на керівні. Телець - дисциплінований і надійний держслужбовець, соціальний працівник, адміністратор. Його здоровий глузд, працьовитість, практичність і креативність незамінні в організаційному та фінансовому плануванні.

Його «коник» - вміння відрізняти справжню якість. Добре, якщо робота пов'язана з речами, які можна оцінити «на дотик»: предмети мистецтва і меблів, ювелірні прикраси, тканини, нерухомість, ресторанний бізнес.

Телець так прагне до безпеки і комфорту, що може надовго застрягти в старій колії і не зробити кар'єри. Особливо важливі йому безконфліктні і доброзичливі відносини в колективі, тому він довго приховує своє роздратування, воно накопичується і іноді відбивається на його обличчі, а одного разу проривається страшним гнівом і нестримної агресією - так миролюбний по суті Телець здобуває репутацію лицеміра. Незважаючи на це, Телець - прекрасний командний гравець, тому що володіє такими якостями, як надійність, почуття обов'язку, відданість, стоїцизм і кілька грубувате чарівність. Заважають йому тільки невміння встати на чужу точку зору, впертість і прагнення потурати своїм слабостям, в тому числі ліні. Щоб домогтися кар'єрних успіхів, Тельцю необхідно вчитися терпимості й розуміння чужих інтересів. А ще частіше ризикувати пробувати щось нове.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Прикладна наука, мистецтво, ремесло, журналістика, фінанси, секретар, психолог, працівник соціальної сфери, актор, кухар.

 

БЛИЗНЮКИ (21 травня –21 червня)

Професійно важливі якості: творчі здібності, широта мислення, допитливість, багата фантазія, красномовність, вміння виділяти головне, витончений смак, швидкість реакції, діловитість, товариськість, любов до подорожей та експериментів.

Сфери професійної діяльності: наука, техніка (атомна, космічна, авіаційна), мистецтво, філологія.

Яка робота вам підходить. Легкість, швидкість і актуальність - кредо Близнюка. Його приваблюють інформація, комунікації, активна мозкова діяльність. Близнюку бракує терпіння і серйозності, але зате він здатний налагодити і підтримувати відносини з величезною кількістю людей, бути в курсі всіх подій, встигати побувати за один день в десяти місць.

Журналістика, піар, продаж, спекуляція акціями та цінними паперами, організація інформаційних служб, рекламних агентств або агентств з підбору персоналу та курсів короткотермінового навчання - ось поле діяльності Близнюка. Тільки ніякої рутини, глибинних аналізів і довгострокових проектів, в яких все вирішено і немає нічого нового і цікавого.

Якщо Близнюка все ж занесло в бухгалтерію, йому найкраще керувати напрямком, пов'язаним з прийняттям ризикованих рішень на основі великої кількості інформації, його природне везіння і чуття не підведуть. Можна також навчати, вести семінари або писати експертні відгуки для спеціалізованих видань.

Близнюк - дволика особистість: рухливий, оригінальний, яскравий, товариський і привабливий, він вже через хвилину може обернутися похмурою і неприємною особистістю.

Близнюк завжди зайнятий, він береться за три справи відразу, при цьому якість йому неважлива, важлива швидкість. Відсутність зосередженості на чомусь одному не заважає йому робити запаморочливу кар'єру. Начальство любить Близнюка за його легкість, швидку реакцію, політичність, нові ідеї та вміння прикрасити буденність. Підлеглі часто страждають від його балакучості і того, що його думка змінюється з вражаючою швидкістю, а він при цьому ніколи не визнає свою неправоту. Розум Близнюка спрямований на маніпулювання і переконання оточуючих, мова підвішена так добре, що легко змусить кого завгодно прийняти чорне за біле. Але зате з таким керівником ніколи не буває нудно, він амбітний і цікавий, обожнює нове, і завдання, за які він береться, надихають весь колектив.

Близнюки люблять плітки, передача інформації - їх природне заняття, тому через якийсь час люди перестають довіряти їм свої секрети. Оскільки самі Близнюки хитрують і займаються шахрайством найчастіше від нудьги чи в результаті відчуття інтелектуальної переваги над оточуючими, їм буде корисно стримати гординю і знайти більш гуманні розваги.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Наука, техніка, мистецтво, філологія; інженер, письменник, менеджер, статистик, продавець, перекладач, секретар-референт, видавець, бухгалтер, підприємець.

 

РАК (22 червня -22 липня)

Професійно важливі якості: розвинена інтуїція, багата фантазія, аналітичні здібності, гарне володіння цифрами, обережність в діях, чутливість, турботливість, подобається все вимірювати, оцінювати, прагнення збирати, обробляти, та накопичувати інформацію.

 

Сфери професійної діяльності: техніка, бізнес, медицина, мистецтво, поварське мистецтво, банківська справа.

Яка робота вам підходить. Найсильніша потреба Рака - піклуватися. Це дуже емоційний знак, він уважний до чужих почуттів і бажань. Він навіть на роботі прагне до відносин, заснованих на турботі й довірі, як у рідній сім'ї. Тому Рак воліє маленькі душевні колективи, невеликі фірми, де всі один одного знають.

Раки дуже проникливі і володіють відмінною інтуїцією, а глибоке розуміння психіки інших людей робить їх неперевершеними фахівцями в різних областях. З них виходять відмінні соціальні працівники, співробітники відділу кадрів.

Раки щасливі в бізнесі, так як здатні довго спостерігати за ситуацією, чекати, аналізувати і розраховувати. Вони приймають рішення не похапцем, а, зваживши всі «за» і «проти», знаходять самий виграшний варіант. Душевні потреби Раків обов'язково повинні гармоніювати з їх професією, роботою, посадою. Сфери діяльності, де Рак найкращим чином може проявити свої здібності - антикваріат, психологія, наставництво, дитячі садки та центри раннього розвитку, сфера харчування - від виробництва продуктів, їх поставки до мережі закусочних.

Для Рака дуже важливу роль грає їх емоційний стан і атмосфера в компанії. Тому він вибирає невеликі колективи, де йому комфортно, і якщо знаходить те, що йому потрібно, як правило, працює довго на одному місці. Рак-керівник сам прикладає зусилля для створення потрібного настрою: вводить милі домашні традиції, відзначення днів народження та свят.

При наявності явних здібностей до бізнесу Рак воліє вести всі справи сам, не довіряє оточуючим, особливо в питаннях грошей. Оптимальним варіантом для Рака буде сімейний бізнес - втім, власну справу для Рака завжди стає його дітищем, а співробітники - його родиною.

У роботі Рак рідко рухається до поставленої мети по прямій. Він переповнений емоціями, і часто його рішення здаються нелогічними. Однак при подальшій оцінці виявляється, що всі дії, зроблені з опорою на інтуїцію, були правильними і раціональними з точки зору безпеки.

Рак схильний до сумнівів і метань, піддається чужому впливу, ранимий і не впевнений у собі. Самоствердитися йому допоможе установка та дотримання власних емоційних кордонів. Також Раку важливо знайти спосіб самому піклуватися про себе, а не шукати підтримки від оточуючих.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Техніка, бізнес, медицина, мистецтво, кухарське мистецтво, банківська справа.

 

ЛЕВ (23 липня -23 серпня)

Професійно важливі якості: творчі здібності, красномовність, здатність до систематизації, почуття кольору та форми, почуття ритму, працездатність, впевненість в собі, сила волі, підприємливість, відповідальність, дисциплінованість, відвертість, прагнення керувати, вести за собою.

Сфери професійної діяльності: промисловість, медицина, торгівля, військова справа, мистецтво, реклама, філологія, педагогіка, психологія.

Яка робота вам підходить. Леви - гарні начальники і організатори. Їм подобається не тільки керувати справою, але і володіти нею. Левам хочеться весь час бути на виду, їх приваблює робота в помітних проектах, пов'язаних із шоу-бізнесом чи політикою. Лев - публічна особа. Чим більше буде «глядачів» у левиного блиску і успіху, тим краще. Ніхто не виступить перед акціонерами, пресою або громадськістю краще Лева. Яскравість, розмах, великодушність, владність і благородна зовнішність роблять з Левів прекрасних генеральних директорів, президентів корпорацій, представників організацій, здатних підняти престиж компанії на самому високому рівні.

Але ось довіряти Левам фактичне управління фінансами не варто - вони люблять «шиканути», та й взагалі не звикли замислюватися, «звідки гроші беруться», в гонитві за іміджем можуть навіть перевитрачати бюджет.

Леви дуже люблять всілякі звання і відзнаки. При цьому важлива можливість де-небудь блиснути всіма своїми дипломами і регаліями. Так що публічні виступи в професійному середовищі, роль запрошеного почесного експерта чи педагога дуже скрасять левову життя.

Лев буде почувати себе на своєму місці в організаціях, пов'язаних з піаром, святами, журналістикою, світським життям, шоу-бізнесом, ювелірними прикрасами, предметами розкоші, стилем, модою і творчістю.

Лев - природжений начальник, він відразу показує, хто тут головний, і починає розмову в командному тоні. Звичайно, це не всім подобається, але незабаром навіть недоброзичливці визнають благородство Лева, його чарівність і заразливо любов до життя прощають вторгнення. Керівник з Лева виходить дещо деспотичний, самозакоханий, але щедрий. У критичних ситуаціях він буде відстоювати інтереси свого колективу і намагатися проявити мудрість і справедливість по відношенню до кожного. Правда, до себе буде вимагати особливого ставлення.

У Лева консервативний, обережний і повільний розум. Змусити його поміняти точку зору майже неможливо. При обмірковуванні глобальних завдань він майже завжди випускає з уваги деталі і приймає рішення на основі інтуїції і бачення, а не фактів. До того ж він ласий до лестощів, тому його легко ввести в оману. Але царственість і велич натури дозволяють Леву переконливо «робити гарну міну при поганій грі».

Справжні емоції Лев приховує під маскою самовпевненості. Виявити киплячу всередині лють - значить, «втратити обличчя». Коли Лев впевнений у собі, він здатний на дивні речі, але якщо його гордість поранили, потрібно багато часу на відновлення. Іноді навколишні беруть верх над довірливим Левом, тому що він оцінює їх за своєю міркою - за високими стандартами чесності та відданості.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Торгівля, банківська справа, природознавство, медицина, будівництво.

 

ДІВА (24 серпня -23 вересня)

Професійно важливі якості: розсудливість, гарна пам’ять, аналітичні здібності, відповідальність, пунктуальність, організаторські здібності, тактовність, почуття чудового, потреба служити людям.

Сфери професійної діяльності: торгівля, банківська справа, природознавство, медицина, будівництво.

Яка робота вам підходить. Діва - Дуже Інтелектуальний знак, він завжди прагне до спеціалізованих знань і досягає в цьому значних висот. Взявшись за будь-який проект, він здатний прорахувати все заздалегідь, врахувати ризики, знайти оптимальні варіанти, просуватися вперед крок за кроком, послідовно і наполегливо працювати. Жоден знак не має таку працездатність, як Діва. Вона воліє все зберігати, аналізувати й організовувати, однак при цьому не має широту мислення. Стикаючись з проблемою, Діва любить все розбити на дрібні складові частини, що іноді заважає їй бачити всю картину в цілому. З Дів виходять відмінні працівники корпорацій: Якщо ВСІ стратегічні Завдання буде ставити Керівництво, Діва залишить собі максимально ефективне виконання.

Діві підвладні області, в яких можливі розрахунок, передбачуваність, структурність, послідовність й стабільність. З Дів виходять першокласні помічники керівника, інспектори, аналітики, статистики або бухгалтера.

Врівноважена и самодостатня Діва володіє великим раціоналізмом, Завжди прагне до досконалості й все тримає під контролем. Всі Інші знаки з полегшенням покладаються на Діву, й через вроджену схильність до самовіддачі вона може стати справжнім трудоголіком. Дівам необхідно самим навчитися цінувати те, що роблять, адже без їхньої здатності прекрасно робити рутинні справи світ би не впорався. Дівам важливо відзначати собі фронт робіт, концентруватися на ньому, не робити більше, щоб не перепрацьовувати!

Цей знак дуже критичний, нетерпимий до недоліків. А одержимість частково робить Діву занадто педантичною і обмеженою. Тому Керівник-Діва може бути неефективним, грузнути в деталях, в чужих справах, забуваючи про головне. Виходом може стати спроба подивитися на свою діяльність як на глобальний проект, якщо Діва вважатиме його вигіднім, то точно знайде найоптимальніший практичний шлях для його реалізації.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Торгівля, банківська справа, природознавство, медицина, будівництво.

 

ТЕРЕЗИ (24 вересня—23 жовтня)

Професійно важливі якості: здатність до абстрактного мислення, математичні здібності, прагнення до гармонії та досконалості, дипломатичність, чарівність, елегантність, самостійність, комунікабельність.

Сфери професійної діяльності: мистецтво (особливо театр, кіно, література), педагогіка, економіка, наука, обчислювальна техніка, юридична сфера.

Яка робота вам підходить. Терезам важливий баланс. Цей знак завжди тонко відчуває, знаходиться у пошуках гармонії і відчуває справжні страждання, якщо щось десь не сходиться. Для Терезів виявити проблему і вирішити її на загальне задоволення - справжнє щастя. Тому з них виходять відмінні фахівці в області внутрішнього аудиту або незалежні експерти. Головне, щоб від їхніх дій відбувалися певні позитивні зміни, що призводять до гармонізації процесів.

Ваги розважливі, хороші стратеги, прекрасно проявляють себе в суперечці, їх природна чарівність часто гіпнотизує опонента, що дозволяє Терезам вдаватися до деякого лукавства для вирішення ситуації на свою користь. Їх репутація дипломата і миротворця передбачає успішну кар'єру адвоката або судді, соціального працівника, посередника, радника, кадровика.

Робота не повинна приносити Терезам великої напруги і перевтоми. Часом люди даного знаку бувають дуже працездатні, а в інший момент їм потрібна маса часу для відпочинку і відновлення.

Сильні якості Терезів у відносинах - дипломатичність, врівноваженість, прагнення до компромісу. Слабкі сторони - нерішучість, метання з крайності в крайність. Безконфліктність і прагнення всім подобатися роблять Терезів дуже зручним співробітником, проте на них буває важко покластися: вони не можуть довго займатися чимось одним, швидко загоряються і так само швидко остигають, не володіють великим завзяттям. Терезам потрібно чергувати різні види діяльності, до того ж більш ефективні вони в командній роботі.

З колегами і партнерами Терези намагаються не проявляти зайву емоційність. Для них важливо зберігати обличчя при будь-якій, навіть незручній ситуації. Прихильність Терезів легко заслужити похвалу, проявом уваги. Вони небайдужі до різних почесних звань та інших відзнак.

Головне питання Терезів - формування своєї системи цінностей. Якщо її немає, то при будь-якому життєвому виборі Терези будуть страждати від коливань. Щоб діяти по-справжньому тонко, гармонійно і красиво в будь-якій ситуації, Терезам потрібно розвивати природне відчуття і довіряти йому.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Мистецтво, археологія, економіка, слюсар, механік, електрик, адвокат, секретар, мистецтвознавець, модельєр, різьбяр, соціальний працівник, агент з продажу книжок, стюардеса.

 

СКОРПІОН (24 жовтня—22 листопада)

Професійно важливі якості: стратегічне мислення, реалістичність, допитливість, динамізм, схильність збирати та оцінювати інформацію, працездатність, інтерес до вічних таємниць життя, відповідальність, справедливість, дисциплінованість, чесність.

Сфери професійної діяльності: філософія, філологія, фізика, хімія, сільське господарство, мистецтво (музика, театр), банківська справа.

Яка робота вам підходить. Скорпіон володіє проникливим розумом, який відразу дістається до суті проблеми. Комбінуючи логіку з інтуїцією, Скорпіон стає відмінним стратегом, який буквально гіпнотизує людей, змушуючи їх робити те, що йому потрібно.

Тільки володіючи силою Скорпіона, можна займатися дуже великими фінансами. Йому притаманні природна безстрашність і здатність робити ризики продуманими та застрахованими. Він може вести жорстку підпільну гру. Тут Скорпіони непереможні, оскільки ніхто краще за них не вміє приховувати свої справжні наміри. Вони рідко прогорають, оскільки добре розбираються в людських пристрастях і фінансах, добре знають, як працює і те, і інше.

Об'єктивність, тверезість, холодність, спокій і розважливість - те, що на що спирається Скорпіон. Цей знак як ніхто інший здатний виявити справжню природу речей і застосувати на ділі отримані знання. Тому найбільше йому підходить робота, пов'язана з процесами пізнання прихованого. Це можуть бути фондові біржі, брокерські контори, податкові інспекції та перевіряючи організації. З Скорпіона вийде відмінний касир, внутрішній аудитор, кризовий керуючий, а також слідчий, криміналіст або хірург.

«Пізнай самого себе, і ти пізнаєш весь світ!» - Ось девіз Скорпіона. Лише оволодівши власними кордонами, зустрівшись зі своїми «темними сторонами», взявши під контроль свою підозрілість, вони зможуть допомагати іншим у трансформації, управляти чужими ресурсами (грошима).

У відносинах з людьми у Скорпіонів переважає чесність, порядність, сумлінність. Однак, якщо Скорпіон вважає, що його обмежують, для демонстрації своєї сили він не зупиниться ні перед маніпуляцією, ні перед прямим конфліктом. Але для досягнення своїх цілей підступний Скорпіон все ж вважає за краще використовувати знання людських слабостей, отримані за допомогою своєї проникливості.

Скорпіон може бути вразливий і дратівливий і постійно хоче всіх контролювати. Тема влади дуже актуальна для цього знака, і якщо він не домагається рано чи пізно керівного становища, то є небезпека самому потрапити в залежність від можновладців. Просування по службі в Скорпіона йде повільно, але впевнено, і тут кращими помічниками є такі якості, як завзятість і наполегливість, витримка і терпіння, ставка на довгострокові проекти.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Філософія, філологія, фізика, хімія, сільське господарство, мистецтво (музика, театр), банківська справа, педагогіка, медицина.

 

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада—21 грудня)

Професійно важливі якості: творчий початок, багата фантазія, динамічність, цілеспрямованість, працездатність, схильність до ризику, впевненість в собі, оптимізм, відповідальність, організаторські здібності, невимушений у спілкуванні, прагнення керувати та управляти.

Сфери професійної діяльності: мистецтво, правознавство, медицина, філологія, авіація, геологія.

Яка робота вам підходить. Бізнес для Стрільця - це захоплююча пригода: головне, щоб не було нудно, а труднощі він подолає з незгасимим оптимізмом. Йому добре підійде все, що пов'язано з туризмом: виробництво гірськолижного спорядження і його продаж, льотні клуби, рекламні агентства, а також з вищою освітою: він запросто може відкрити який-небудь приватний інститут чи коледж.

Стрілець - справжній філософ, він віддає перевагу втіленням ідей, тому кращі якості цього знака проявляються на керівних посадах, а можливість деякої свободи в рішеннях стає хорошим стимулом для його інтелекту.

Стрілець - природжений вчитель, володіє відмінними ораторськими здібностями. Тому Стрільці часто працюють в сфері вищої освіти, ведуть курси підвищення кваліфікації, розробляють авторські методики, публікують статті і випускають книги. Значна їх частина зайнята в юриспруденції і області консалтингу.

Любов до правосуддя і справедливості часто призводить Стрільців до законотворчої діяльності, багато їх зустрічається на державній службі в міністерствах і відомствах, в органах влади і держбезпеки.

Творча особистість Стрільця привносить частку ентузіазму в будь-який проект. Бути партнером по бізнесу зі Стрільцем легко: ця пристрасна натура викладається на 100 відсотків, у нього багато ідей і планів розвитку, він діловий і не боїться експериментувати. Слабка сторона Стрільця - це імпульсивність і прямолінійність. Розлютившись, він може зірвати хороший контракт на стадії підписання.

Стрілець легко веде за собою інших, заражає ідеєю - він незамінний на стадії становлення нових проектів. Але тривала рутинна робота не для нього. Прагнення до свободи, яке є основною мотивацією Стрільця, часто робить його дуже ненадійною людиною. У поспіху і турботах Стрілець забуває про свій обов'язок і відповідальність, залишаючи всі дрібниці на потім. Визначальний принцип поведінки Стрільця - спочатку діяти, потім думати - також часто шкодить йому в кар'єрі. Успіх на роботі до Стрільця приходить через вмілу концентрацію думок і дій, спрямовану на виправлення власної зверхності.

Веселому, товариському Стрільцеві весь час потрібні нові стимули. Мета для нього - завжди йти попереду: отримавши бажане, він не встигає насолодитися здобиччю, як вже хоче бігти за другою, а то й за кількома відразу. Від цього може виникати відчуття незадоволеності і стрес. Найкраще для Стрільця знайти таких друзів чи партнерів, які будуть радіти його успіхам, хвалити його за влучність і успішність. Це буде давати сили для досягнення нових цілей.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Наука, техніка, мистецтво, філософія, педагогіка, селекціонер, працівник лісового господарства, електромонтер, енергетик, соціолог, квітникар, вихователь, перекладач, ювелір.

 

КОЗЕРІГ (22 січня—20 січня)

Професійно важливі якості: об’єктивність, захопленість, винахідливість, ентузіазм, реалістичність, працелюбність, творче відношення до справи, відповідальність, наполегливість, самостійність, турботливість.

Сфери професійної діяльності: наука, торгівля, промисловість, дипломатія, будівництво, архітектура, гірнича справа, філософія, теологія, мистецтво.

Яка робота вам підходить. Козероги - люди серйозні. Їм потрібна робота, що дозволяє досягти міцного положення. Тому навряд чи вони коли-небудь вплутаються в підприємство, яке здасться їм ненадійним. Кар'єра державного службовця, а також соціального працівника або судового виконавця дуже підходить для цієї особистості, як і робота підприємця, банківського службовця.

Здатність концентруватися, терпіння, працьовитість роблять його незамінним, він відмінно справляється з рутиною, з тією роботою, де потрібна величезна увага, чіткість, акуратність. Козеріг має велику тягу до бюрократичної діяльності. Але просидіти все життя на одному місці - не для нього. Козеріг завжди дереться вгору, тому рано чи пізно він проявить і інший свій талант - відмінні організаторські якості. Козеріг - природжений менеджер і керівник. Він здатний створювати довгострокові стратегічні плани і володіє достатнім терпінням, щоб ці плани реалізовувати.

Козероги схильні до критики і контролю - з них виходять відмінні перевіряючи, аудитори, податкові інспектори. Від їх уваги не вислизає ні одна важлива деталь, про таких говорять «строгий, але справедливий». Козеріг ніколи не буде вимагати даремно, правда, його планка досить висока, щоб знайти навіть самі незначні недоробки.

Козеріг - справжній суддя і критик, строгий до себе та інших. Йому складно оцінювати свої досягнення, вічне внутрішнє невдоволення змушує його шукати успіх у зовнішньому світі, повільно, але вірно рухатися вгору по службових сходинках. А досягнувши вершин, він стає вимогливим, але і турботливим керівником.

Від начальника-Козерога важко дочекатися похвали, на його думку, відсутність нарікань - це вже схвалення. Козерогові важливо зрозуміти, що похвала потрібна. І хоча йому складно виявляти сердечність і приязнь, запорукою його професійного та особистісного успіху стане звичка звертати увагу на сильні сторони своїх співробітників і говорити їм про це.

Козероги вкрай амбітні, але навіть дуже бажаючи підвищення, вони не можуть просити про це. Однак очікування, коли «самі прийдуть і самі все дадуть», може затягнутися надовго, адже Козеріг - зручний співробітник на будь-якій посаді. Завданням для людей цього знаку буде навчитися визнавати цінність своєї роботи і нагадувати про це частіше не тільки собі, а й керівництву.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Наука, торгівля, промисловість, дипломатія, будівництво, архітектура, гірнича справа, філософія, теологія, мистецтво, банківський працівник, філософ, соціолог, журналіст, кухар, швачка.

 

ВОДОЛІЙ (21 січня—19 лютого)

Професійно важливі якості: допитливість, винахідливість, художні здібності, мудрість, комунікабельність, відповідальність, оптимізм, незалежність, прагнення прийти на допомогу.

Сфери професійної діяльності: наука, техніка, мистецтво, філософія, педагогіка.

Яка робота вам підходить. Водоліям потрібна робота, яка дозволить вести незалежний спосіб життя, вільний від рутини і жорстких правил. Добре працювати на аутсорсингу або в «вільному графіку». Виняток може скласти діяльність, яка задовольняє пристрасть до пізнання та експериментів: все, що пов'язане зі стратегічним плануванням (Водолій спрямований у далеке майбутнє), розвитком високих технологій і широкомасштабної громадської діяльності. Зацікавить Водолія і все неординарне, ексцентричне (свята, фестивалі, соціальні мережі, інтернет-проекти), і все, що пов'язано з допомогою людству (екологічні розробки, наука, соціологія, психологія, благодійні фонди). Займаючи будь-яку посаду в організаціях цих напрямів, Водолій буде працювати за ідею, сам буде виробляти сто креативних ідей на годину і виконувати все, що від нього залежить точно в строк і «по першому розряду».

У Водолія є також унікальна якість - бачити справжню цінність речей, як у світлі рентгенівського променя. Якщо вона розвинена і визнається самим Водолієм як цінність, він зможе використовувати її в діяльності, пов'язаній з перевірками, контролем.

До успіху Водолія ведуть свобода, друзі і цікавість. Тому побудувати кар'єру він може лише в компанії, чия корпоративна культура ґрунтується на тих же принципах. І швидше за все це буде кар'єра експерта.

У відносинах з людьми Водолій - істота складна і неспокійна. Він часто незвичайний настільки, що оточуючі просто відмовляються сприймати його серйозно. Йому притаманні: ідеалізм, примхливість, непередбачуваність, бунтівливість, упертість, інтуїція, фанатизм, дружність і жорстокість. Його тяга до руйнувань, бунту і оновлення світу поєднується з прагненням до досконалості і порядку. Водолію здається, що світ потребує поліпшення і кардинальних змін, йому не подобається, як все влаштовано на Землі. Його вічне запитання: «А чи немає у вас іншого глобуса?» - Викликає у людей одночасно і захоплення («Наш геніальний «божевільний професор» знову задумав перевернути світ!"), І роздратування, змішане з острахом. Але якщо поруч опиняється людина, здатна направити водолійську енергію в мирних цілях, справа, в якій він бере участь, може зробити еволюційний стрибок.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані: Мистецтво, правознавство, медицина, філологія, працівник соціальних служб, криміналіст, спортсмен, мисливець, геолог, тесляр, авіація.

 

РИБИ (20 лютого—20 березня)

Професійно важливі якості: прагнення до гармонії, допитливість, потреба в інформації, тонка інтуїція, музичні здібності, витривалість, комунікабельність, чуйність, терпимість, потреба допомагати людям.

Сфери професійної діяльності: наука, література (поезія), музика, балет, кіно, техніка, медицина, банківська справа, педагогіка, спорт.

Яка робота вам підходить. Риби - знак, багатий на таланти, тільки не люблять вони метушні, не люблять напружуватися, а люблять плекати свою тонку душевну організацію. Якщо вже займатися зароблянням грошей, то так, щоб це не відривало від богемного або розслабленого способу життя, а, навпаки, надавало розкоші, художності і витонченості. Риби - творча натура, тому робота повинна надихати і викликати емоції. Їм добре підійдуть такі сфери, як ЗМІ, реклама, музика, театр, будинки відпочинку, розважальні клуби та клуби за інтересами, структури, пов'язані з культурою та релігією.

У Риб відмінна інтуїція, талант переконання, вміння лавірувати між обставинами і йти від прямих відповідей до дій, які виявлятимуть їхні справжні наміри. Ці якості можуть допомогти при роботі у фінансовій сфері, але в них криється небезпека. Займаючись фінансовим і податковим плануванням, звітністю та операціями, Рибам слід залишатися в рамках етики, закону і зберігати реальний погляд на світ.

Риби «харчуються» почуттями і станами інших, тому важливо, щоб їхнє оточення було якомога більш піднесеним, духовним і світлим. Вони легко плутають чуже настрій з власним, тому їм важко працювати у великому офісному просторі, наповненому людьми. Вони ризикують «підчепити» чиїсь негативні емоції, почати переживати абсолютно без приводу, буквально фізично відчуваючи чуже страждання, і заробити собі психосоматичні захворювання.

Рибам складно концентруватися на власних бажаннях і межах своєї особистості.

Вбираючи всі навколишні враження та ідеї, вони чуйно реагують на стимули, їх настрій весь час змінюється, тому у колег вони викликають змішані почуття: з одного боку, їх обожнюють за душевність і здатність співчувати, з іншого - вважають «каламутними» і «слизькими» , ненадійними і незрозумілими істотами.

У Риб дві крайності у відношенні з світом: м'яка піддатливість і пасивні маніпуляції. Їм складно сказати комусь "ні" прямо. Замість відкритої конфронтації вони дадуть безліч обіцянок, щоб заспокоїти опонента в дану хвилину, але з легкістю порушать їх через півгодини (більшою мірою це стосується лютневих Риб). Але оскільки у Риб завжди відмінно розвинена інтуїція, вони часто домагаються успіху саме в сфері фінансів.

Сфери професійної діяльності

Рекомендовані:

Наука, література (поезія), культура, фінанси, музика, балет, кіно, техніка, медицина, банківська справа, педагогіка, спорт, спеціаліст з інформатики, годинникар, гравер, спеціаліст з точної механіки, парфумер, медсестра, моряк, гідролог, масажист, перукар, працівник соціального забезпечення.

Категорія: Мои статьи | Додав: Bezsalu (10.11.2017)
Переглядів: 151 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
ЗНО 2019
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Тести ЗНО онлайн

Система Orphus

Copyright MyCorp © 2020
Відповідальна за сайт заступник директора школи з НВР Залужна Н. І.
Відповідальний за функціонування сайту Бохановський В. М.
Сайт створений 14.04.2009 р. Бохановським В. М.